Greenstretch - ekologiczna folia stretch

W przemyśle ważny jest nie tylko produkt, ale także jego opakowanie - to właśnie ono decyduje o bezpieczeństwie transportu oraz zainteresowaniu konsumenta. Jednak w centrum uwagi przedsiębiorców powinny znajdować się także kwestie ekologiczne, które są kluczowe, jeśli chodzi o przemysł. Czy da się zapewnić wytrzymałe opakowanie, które nie będzie jednocześnie szkodliwe dla środowiska? Jak najbardziej - ekologiczna folia stretch jest tego najlepszym przykładem. Jej właściwości znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Folia ekologiczna

Właściwości folii greenstretch

Greenstretch, czyli ekologiczna folia stretch, to prawdziwa innowacja, jeśli chodzi o profesjonalne pakowanie produktów. Dzięki niej możliwa jest rezygnacja z innych produktów tego typu, które nie spełniają rygorystycznych norm pod względem ekologii. Greenstretch to przede wszystkim wysoka odporność nie tylko na przebicie punktowe, ale także na rozdarcie. Zapewnia to dodatkowe zabezpieczenie całego produktu, zatem folia ekologiczna może być z powodzeniem wykorzystywana w przemyśle o szerokim zakresie.

Czym wyróżnia się folia greenstretch?

Greenstretch jest zupełnie nową formą podejścia do połączenia ekologii z przemysłem. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, dzisiaj jest już jak najbardziej rzeczywistością. Do pakowania produktów wcale nie trzeba używać nieekologicznych rozwiązań, które każdego dnia zaśmiecają środowisko. Wręcz przeciwnie - folia ekologiczna Greenstretch wykonana jest z materiału pochodzącego z recyklingu (30%), a więc jej użycie jest dużo bardziej przyjazne dla środowiska, niż korzystanie z tradycyjnych metod pakowania.

Greenstretch - dlaczego warto?

Obecnie przedsiębiorstwa muszą zwracać szczególną uwagę na kwestie ochrony środowiska naturalnego. Nie da się tego zrobić bez zmiany używanych materiałów - Greenstretch doskonale odpowiada na te potrzeby. Wyjątkowa folia została wyprodukowana zgodnie z obecnie obowiązującymi normami dotyczącymi funkcjonowania gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ). Z tego względu przedsiębiorstwo korzystające w codziennej pracy z folii Greenstretch może wdrażać nowoczesne rozwiązania nawet na podstawowych etapach produkcji.